خانه / اخبار / حوادث / چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز CO راهی بیمارستان ایثار ایجرود شدند

چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز CO راهی بیمارستان ایثار ایجرود شدند

چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز CO راهی بیمارستان ایثار ایجرود شدند

چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز CO راهی بیمارستان ایثار ایجرود شدند

جواد مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه، یکشنبه شب /۱۳ فروردین جاری/ در روستای قره سعید اتفاق افتاد.
وی اظهار کرد: ساعت ۲۲:۵۴ موضوع به اورژانس ۱۱۵ اعلام و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله عوامل اورژانس مستقر در پایگاه پاپایی به محل اعزام شد.
مرادی افزود: ۲ نفر از مسمومان با استفاده از خودرو شخصی و ۲ نفر دیگر نیز پس از اقدامات درمانی پیش بیمارستانی از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان ایثار ایجرود منتقل شدند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان به مصدومان حوادث جاده ای در روز ۱۳ فروردین اشاره کرد و گفت: بر اثر حادثه واژگونی خودرو سواری ۲۰۶ در مسیر ماهنشان -مهرآباد که یکشنبه شب اتفاق افتاد پنج نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
مرادی افزود: ساعت ۲۱:۳۱ گزارش وقوع تصادف رانندگی منجر به جرح به اورژانس ۱۱۵ اعلام و بلافاصله عوامل اورژانس مستقر در پایگاه های ایده لو و سلطان آباد به محل اعزام و پس از ارایه خدمات درمانی اولیه، مصدومان را به منظور ادامه مداوا و درمان به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان منتقل کردند.
وی اظهار کرد: در تصادف بین ۲ دستگاه سواری پراید و یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس در کیلومتر ۸۵ خط جنوبی اتوبان زنجان – قزوین، نیز که حوالی ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب اتفاق افتاد ۱۴ نفر مصدوم و به بیمارستان انتقال یافتند.
مرادی با بیان اینکه ساعت ۲۲:۳۱ موضوع وقوع تصادف به اورژانس ۱۱۵ اعلام و از این مرکز طلب استمداد شد افزود: هشت نفر از مصدومان توسط آمبولانس های مستقر در پایگاه های مرکزی ابهر و غزال پس از دریافت اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان امدادی ابهر و بوعلی خرمدره منتقل شدند.
وی ادامه داد: چهار نفر از حادثه دیدگان با استفاده از خودروهای شخصی و ۲ نفر دیگر نیز توسط آمبولانس های جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکس

اتاق خبر ۲۴: ۱۹ اردیبهشت امسال یکی ازمسئولان بیمارستان ضیائیان در تماس با کلانتری ابوذر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار