خانه / اخبار / سیاسی / کیفیت خدمات شهری در همدان تداخلی با انتخابات شورا ندارد

کیفیت خدمات شهری در همدان تداخلی با انتخابات شورا ندارد

کیفیت خدمات شهری در همدان تداخلی با انتخابات شورا ندارد

 

کیفیت خدمات شهری در همدان تداخلی با انتخابات شورا ندارد
شهردار همدان با بیان اینکه کیفیت خدمات ارائه شده درمدیریت شهری تحت تأثیر انتخابات شورا نیست و اتمام دوره کنونی نیست گفت: سعی کردیم کیفیت خدمات رسانی را بالا ببریم و مسافران نوروزی در نظرسنجی ها اعلام رضایتمندی کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازهمدان ، مصطفی رسولی شامگاه سه شنبه در بازدید از ستاد اسکان و خدمات اجرایی سفر اظهار داشت: امسال ویژه برنامه های خوبی با همکاری ستاد اجرایی خدمات سفر تدارک دیده شده است.
رسولی بیان کرد: امسال با همگرایی انجام گرفته و استقرار دو ستاد خدمات اجرایی سفر و ستاد اسکان در مجموعه عین القضات همدانی مسافران نیز بهتر راهنمایی می شوند.
وی عنوان کرد: نظرسنجی انجام گرفته از گردشگران نوروزی در همدان نشان از رضایتمندی خوب و مورد قبول آنها دارد.
شهردار همدان اظهار داشت: ستاد اجرایی خدمات سفر نیز در این مکان تشکیل شده و با همکاری ستاد اسکان و تسهیلات نوروزی شهرداری همدان اقدامات خوبی صورت گرفته است.
رسولی با اشاره به انجام هماهنگی لازم با دستگاه های خدمات رسان گفت: حوزه معاونت خدمات شهری از سه ماه پیش فراخوانی در زمینه ساخت المان های شهری ارائه داد که در همین راستا شاهد ارائه طرح های نو و خوبی بودیم و در نتیجه المان هایی با ماندگاری بالا ساخته شد.
وی افزود: به سبب اتمام کار این دوره از شورای اسلامی شهر همدان و انتخابات پیش رو مدیریت شهری قوی تر از قبل کار را به پیش برد تا شائبه ای ایجاد نشود.
رسولی با اشاره به اینکه در سطح شهر دارالمونین و دارالمجاهدین از تصاویر شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم استفاده شده است افزود: نصب تصاویر شهدا در نقاط مختلف شهر یک اقدام فرهنگی در همدان بوده است.
وی بیان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و بر این اساس سعی کردیم تا نام و یاد شهدای گرانقدرمان را در سطح شهر زنده نگه داریم.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم گویا احساس مردم در برابر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار