خانه / اخبار / حوادث / نوروز با چاشنی سیل و برف

نوروز با چاشنی سیل و برف

نوروز با چاشنی سیل و برف

نوروز با چاشنی سیل و برف
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به جزییات امدادرسانی نوروزی پرداخت.

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم ، مرتضی سلیمی با تشریح خدمات امدادگران در ۶ روز ابتدایی اجرای طرح ملی امداد و نجاتنوروز ۹۶ هلال احمر، اظهار داشت: امدادگران هلال احمر در مجموع در یک هزار و ۱۲۹۹ ماموریت امدادی، خدمات لازم را ارئه کرده اند که در این میان ۵۷۶ ماموریت شامل ۵۱ درصد از ماموریت های امداد و نجات؛ ترافیکی بوده است.
رئیس سازمان امداد و نجاتجمعیت هلال احمر با ارائه گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروز ۹۶، از بیست و پنج اسفندماه سال گذشته تا ساعت ۶۶صبح امروز(یکم فروردین ماه)، اعلام کرد: امدادگران هلال احمر در یک هزار و ۱۲۹ماموریت امدادی خدمات لازم را به بیش از هشت هزار و ۳۰۰ تن از هموطنان ارائه داده و ۲ هزار و ۱۰۰ تن از مسافران نوروزی نیز به صورت موقت اسکان داده شده اند.
سلیمی با اشاره به امدادرسانی به هشت هزار و ۳۰۰ تن از هموطنان در چند روز ابتدایی اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی، تاکید کرد: بر این اساس ۸۱۶ تن از حوادث نجات داده شده و ۵۴۹نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی با اشاره به رهاسازی ۲۴۳ مصدوم در ۱۳۲ مورد عملیات رهاسازی، بیان کرد: به علاوه ۲ هزار و ۸۲۱تن از خدمات درمان سرپایی استفاده کردند و در این زمینه ۴۴۸ تن از هموطنان خدمات اسکان اضطراری دریافت کردند و ۲ هزار و ۱۰۰ مسافر نوروزی نیز به صورت موقت اسکان داده شده اند.
تشریح خدمات امدادی در سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک
همچنین شاهین فتحی – معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به عملیات سیل و آبگرفتگی در ۹ استان متاثر گفت: طی ۲ روز گذشته ۹۲۸ تن از هموطنان در استان های ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، فارس، کرمان، کرمانشاه، لرستان …

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکس

اتاق خبر ۲۴: ۱۹ اردیبهشت امسال یکی ازمسئولان بیمارستان ضیائیان در تماس با کلانتری ابوذر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار