خانه / اخبار / کشتی آزاد قهرمانی آسیا – هند

کشتی آزاد قهرمانی آسیا – هند

احسان‌پور، کریمی و محبی فینالیست شدند/تیموری به شانس مجدد رفت

خبرگزاری فارس: احسان‌پور، کریمی و محبی فینالیست شدند/تیموری به شانس مجدد رفت

نمایندگان اوزان ۶۱، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل حریفانشان جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح روز گذشته در دهلی‌نو آغاز شده است، در روز دوم و پایانی نمایندگان کشورمان در چهار وزن دوم به مصاف حریفان رفتند که نمایندگان اوزان ۶۱، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی مقابل حریفانشان جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کردند.

* نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند بهنام احسان‌پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل جی هون یون از کره جنوبی به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۹ بر ۴ از سد دولت نیازبیکوف، قهرمان ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ آسیا از قزاقستان گذشت و فینالیست شد.

احسان‌پور برای کسب مدال طلا به مصاف ری‌ هیگوچی، نابیب قهرمان المپیک در وزن ۵۷ کیلوگرم که حسن رحیمی را شکست داده بود، خواهد رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم حامد رشیدی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر مقابل ین لو از چین به برتری دست یافت، اما در دور بعد با نتیجه ۹ بر ۸ مغلوب اختیار نورزاف، نایب قهرمان ۲۰۱۵ جهان و نفر سوم المپیک ریو در وزن ۶۵ کیلو از ازبکستان شد اما باتوجه به حضور حریفش در فینال وی در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز به کار خود ادامه می‌دهد. در این وزن ۱۱ نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۴ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند، علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر نایریسیگا از چین را شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه ۷ بر صفر مقابل گوان‌اوک کیم، دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی از کره جنوبی به پیروزی رسید. کریمی در مرحله نیمه نهایی اونوربات پوریجاو، دارنده مدال نقره جهان از مغولستان را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست داد و فینالیست شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم یدالله محبی در کشتی نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل های شانگ از چین به پیروزی رسید. وی در دور دوم با زولبو ناتساگسورن، نایب قهرمان ۲۰۱۴ آسیا از مغولستان را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. محبی در این مرحله با نتیجه ۵ بر یک مقابل کانگ جین نام از کره جنوبی به برتری دست یافت و فینالیست شد.

به گزارش فارس، تیم کشورمان در روز نخست موفق به کسب یک مدال نقره توسط حسین شهبازی در وزن ۹۷ کیلو و ۳ برنز توسط اطری، نصیری و تیموری در اوزان ۵۷، ۶۵ و ۷۴ کیلوگرم شده بود.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار