خانه / اخبار / حوادث / کارگاه برش و تولیدی ابر و اسفنج در آتش سوخت

کارگاه برش و تولیدی ابر و اسفنج در آتش سوخت

کارگاه برش و تولیدی ابر و اسفنج در آتش سوخت

آتش سوزی کارگاه برش و تولیدی ابر و اسفنج در جاده خاوران با تلاش آتش نشانان سه ایستگاه پیش از گسترش و سرایت به اطراف مهار و خاموش شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،، ساعت ۱۵:۱۵ ظهر دیروز در پی تماس کارگران کارگاه تولیدی و برش ابر و فوم مبنی بر آتش سوزی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران زنگ ایستگاه های ۱۲۱ و ۶۶، ۶۳ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه امداد و نجات ۱۵ روانه شرق به غرب جاده خاوران، لپه زنک، خیابان صدف شدند.
عبدالوهاب نجدی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره اظهار داشت: شعله های آتش که از این کارگاه زبانه می کشید از فاصله دور و در بین مسیر قابل رویت بود که پس از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشخص شد که کارگاه برش و تولیدی ابر و فوم ‌به مساحت حدود ۲۰۰ متر مربع دچار آتش سوزی شده و کاملاً شعله ور بود.
وی ادامه داد: شعله های آتش درحال سرایت به کارگاه‌های اطراف بود که آتش نشانان بلافاصله ضمن ایمن سازی محل حادثه و کشیدن لوله های آبدهی با استفاده از تجهیزات کامل و دستگاه تنفسی پس از اطمینان از وجود محبوس شده داخل کارگاه با تقسیم شدن به ۳ تیم و از سه جهت مشغول مهار شعله های سرکش آتش شدند.
نجدی خاطر نشان کرد: آتش نشانان با سرعت عمل خود توانستند آتش سوزی را تحت کنترل خود درآوردند و توانستند آتش سوزی را خاموش کرده و پس از لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه و تحویل به مالک، به ماموریت خود پایان دادند. علت بروز این آتش سوزی در دست بررسی است.

درباره ی mahnaz

Avatar of mahnaz

همچنین ببینید

اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکس

اتاق خبر ۲۴: ۱۹ اردیبهشت امسال یکی ازمسئولان بیمارستان ضیائیان در تماس با کلانتری ابوذر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار