چراغ سبز ستاره ذوب آهن به پرسپولیس

به گزارش افکارنیوز، قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در این فصل به دلیل مصدومیت نیم‌فصل اول را از دست داد و در حال حاضر شرایطش برای بازگشت به میدان مناسب شده است. او یکی از گزینه‌های برانکو برای حضور درپرسپولیس بود که در نهایت در تیم ذوب‌آهن باقی ماند. با کاپیتان ذوب‌آهن گفت‌وگویی به شرح زیر انجام دادیم.

 وضعیت تیم ذوب‌آهن چگونه است؟

خدا را شکر بعد از مدت‌ها که در لیگ نتیجه نمی‌گرفتیم یک برد خوب آوردیم و با پیروزی مقابل پیکان، حداقل می‌توانیم به رتبه چهارمی خود امیدوار باشیم و احتمال اینکه سهمیه آسیایی را کسب کنیم وجود دارد.

چرا ذوب‌آهن نتوانست در این فصل در ۸ بازی پیروز شود؟

فکر می‌کنم فشردگی زیاد بازی‌ها و خستگی بازیکنان از دلایل آن بود. در آن هفته‌ها هم که پیروز نشدیم خوب بازی کردیم، ضمن اینکه ذوب‌آهن در آسیا هم حضور دارد.

 وضعیت آمادگی خودت چطور است؟

یکی، دو هفته است که با تیم تمرین می‌کنم و مشکلی برای بازی ندارم باید ببینیم شرایط چه پیش می‌آید. امیدوارم اول ماشین‌سازی را در لیگ ببریم و سپس تیم العین را در آسیا شکست بدهیم. پیروزی مقابل العین می‌تواند زمینه‌ساز صعود ما باشد. اگر العین را در فولادشهر شکست بدهیم به احتمال ۸۰ درصد صعود می‌کنیم.

 نظرت در مورد قهرمانی پرسپولیس چیست؟

پرسپولیس تیم شایسته‌ای است و در این فصل خوب کار کرد و لیاقت قهرمانی را داشت. این تیم باثبات بود بازی‌های خوبی را هم ارائه کرد.

 از اینکه اول فصل به پرسپولیس نرفتی، پشیمان نیستی؟

شاید من لیاقت قهرمانی با پرسپولیس را نداشتم، به هر حال شرایط این‌گونه پیش رفت.

 با ذوب‌آهن قرارداد داری؟

خیر، قرارداد ندارم و قراردادم پایان فصل تمام می‌شود.