خانه / اخبار / پیشگویی‌های جنگ جهانی سوم به حقیقت می پیوندد؟

پیشگویی‌های جنگ جهانی سوم به حقیقت می پیوندد؟

پیشگویی های جنگ جهانی سوم به حقیقت می پیوندد!

پیشگویی های جنگ جهانی سوم به حقیقت می پیوندد!
جرج سوروس میلیاردر معروف آمریکا در سال ۲۰۱۵ گفته بود که اگر جنگی میان چین و نظامیانی از متحدان واشنگتن مانند ژاپن صورت بگیرد، ما در آستانه جنگ جهانی سوم خواهیم بود.

العالم – گوناگون

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، هانس لوتر دومریوز فرمانده نیروهای ناتو هم اظهارات مشابهی مطرح کرده است. این اظهارات همان پیش بینی هایی است که پیشگویان در سالهای ۱۹۵۰ ـ ۱۹۷۰ درباره سال ۲۰۱۶ و سالهای پس از آن مطرح کرده بودند.

به نوشته سایت “politonline”، آلویس ایرلمایر یک کشیش آلمانی پیشگویی کرد که زمانی فراخواهد رسید که کشور ما بیش از هر زمان دیگری به شکوفایی می رسد. پس از آن مردم از خدا دور شده و غرق رذیلت ها می شوند و پناهندگان از منطقه بالکان و افریقا به سوی ما خواهند آمد. پول ما بی ارزش می شود و نرخ تورم افزایش می یابد. سپس انقلابی در آلمان و جنگ داخلی آغاز می شود و روسها در شب به اروپا حمله خواهند کرد.

اگر جنگ روسیه با ناتو و یا جنگ جهانی سوم آغاز شود…

آلویس ایرلمایر گفت: اگر جنگ روسیه با ناتو و یا جنگ جهانی سوم آغاز شود، سلاح های هسته ای تاکتیکی در اروپا بکار خواهد رفت و پراگ (پایتخت چک) را به طور کامل از بین خواهد برد. پس از آن “اژده های زرد” و “خرس سرخ” به جنگ “عقاب اطلس” می روند. اما می توان جنگ جهانی سوم را متوقف کرد و پایانی هسته ای برای جهان وجود نخواهد داشت.

ورونیکا لیوکین که در امریکا به خاطر پیشگویی هایش در مورد تمام ملتها و زمان ها به شهرت رسیده است، نابودی کامل پراگ پس از استفاده از سلاح های هسته ای تاکتیکی و حمله روسها به اروپا را نیز پیش بینی کرده بود. ازدیگر پیشگویی های وی وقوع یک نافرمانی در واتیکان و کشته شدن پاپ فرانسیس و جنگ در بالکان است.

وی افزود: “جنگ جهانی سوم زمانی اتفاق خواهد افتاد که تمام طرفهای درگیر از صلح سخن بگویند! در آن زمان به نظر می رسد که ما بدترین اتفاقات را پشت سرگذاشتیم”.

یک پیشگو از وین نیز در سالهای ۲۰۱۶ ـ ۲۰۱۷ گفت: جنگ جهانی سوم زمانی آغاز می شود که نظامیانی در موسکو به قدرت برسند و جنگ به مدت دو سال ادامه می یابد و ۲۰۰ میلیون نفر جان خود را از دست خواهند داد.

۲۱۰

 

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار