خانه / مقالات / معماری / روستا / پروژه روستای کاهو (پاور)

پروژه روستای کاهو (پاور)

روستای کاهو

معرفی اجمالی شهرستان
موقعیت جغرافیایی شهرستان چناران در ضرب شهرستان مشهد و بر سر راه ارتباطی و مهم تجاری مشهد-تهران از طریق شمال خراسان واقع است.این شهرستان از شمال به شهرستان درگز،از شرق به مشهد ، از جنوب به شهرستان نیشابور و از ناحیه غربی با شهرستان قوچان مجاور است.

شناسایی روستا

موقعیت روستای کاهو یکی از روستاهای دهستان گلمکان از بخش گلبهار شهرستان چناران می باشد که در طول ۱۲دقیقه و ۵۹ ثانیه و عرض جغرافیایی ۲۶دقیقه و ۳۶ ثانیه و ارتفاع ۱۴۲۰ متری از سطح دریا قرار گرفته است.
فاصله این روستا تا چناران(مرکز شهرستان)۳۰ کیلومتر و تا شهر مشهد(مرکز استان)۴۰ کیلومتر است،که ارتباط آن با شهرهای نامبرده از طریق جاده آسیایی سنتو برقرار می باشد.

معرفی اجمالی شهرستان

شهرستان چناران در ضرب شهرستان مشهد و ب سر راه ارتباطی و مهم تجاری مشهد-تهران از طریق شمال خراسان واقع است.این شهرستان از شمال به شهرستان درگز،از شرق به مشهد ، از جنوب به شهرستان نیشابور و از ناحیه غربی با شهرستان قوچان مجاور است.
شهرستان چناران بین ۳۹ دقیقه و ۵۸ ثانیه تا ۳۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه طول جغرافیایی و ۱۶ دقیقه و ۳۶ ثانیه تا ۳ دقیقه و ۳۷ ثانیه عرض جغرافیایی واقع شده است.وسعت آن ۴۴۹۷ کیلومتر مربع معادل ۵/۱ درصصد مساحت استان می باشد.مرکز این شهرستان شهر چناران در ۵۵ کیلومتری شمال غرب مشهد در ۵ دقیقه ۵۹ ثانیه طول و ۲۹ دقیقه و ۳۶ ثانیه عرض جغرافیایی در ارتفاع ۱۱۷۶ متری از سطح دریا قرار گرفته است.

فایل پروژه به صورت پاور می باشد

دانلود

کلید واژه: روستا, روستای کاهو, پروژه روستای کاهو, روستای کاهو چناران

 

درباره ی Zalzalak

Avatar of Zalzalak

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار