خانه / اخبار / اجتماعی / نظارت مستمر بازرسان بر داروخانه ها و محصولات آرایشی و بهداشتی

نظارت مستمر بازرسان بر داروخانه ها و محصولات آرایشی و بهداشتی

نظارت مستمر بازرسان بر داروخانه ها و محصولات آرایشی و بهداشتی

نظارت مستمر بازرسان بر داروخانه ها و محصولات آرایشی و بهداشتی
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طرح ستاد نوروزی در حوزه غذا و دارو با تشکیل ۳ اکیپ شامل بازرسی از داروخانه ها خصوصی و دولتی، بازرسی از مراکز تولید مواد غذایی و کشیک آزمایشگاه مواد غذایی و آرایشی تشکیل شده است.

به گزارش بهداشت نیوز، دکتر مصطفی دلاور افزود: از ابتدای اجرای طرح ستاد نوروزی تا پایان روز اول فروردین ١٣٩٦ به طور کلی از مراکز دارویی (خصوصی و دولتی) حداقل یکبار بازدید به عمل آمده و جمعا ٣٢ مورد بازدید از داروخانه ها صورت گرفته که ٢٢ مورد از داروخانه های خصوصی و شبانه و ١٠ مورد از داروخانه های دولتی بوده است و در هیچ یک از مراکز دارویی مشکل دارویی مشاهده نشده است.
وی اظهار داشت: در این مدت از واحدهای تولید مواد غذایی و مراکز عرضه لوازم آرایشی بهداشتی نیز  ٢٧ مورد بازدید صورت گرفته که ١٢ مورد واحدهای تولید مواد غذایی و مابقی از عرضه کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی بوده اند.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: بیش از ٥٠ مورد بازدید از سطح عرضه و واحدهای تولیدی صورت گرفته که جمعا ٦٩ محصول و فرآورده نمونه برداری شده و مورد آزمایش قرار گرفت که از تعداد ٣ فقره مورد تاید نبود که برخورد قانونی لازم صورت گرفت.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

وزیر اطلاعات: وضعیت اعزام زائران اربعین حسینی امسال بسیار مناسب تر است

وزیر اطلاعات: وضعیت اعزام زائران اربعین حسینی امسال بسیار مناسب تر است وزیر اطلاعات گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار