خانه / اخبار / مشاغل عجیب بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی تاهیتی

مشاغل عجیب بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی تاهیتی

مشاغل عجیب بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی تاهیتی

فوتبال ساحلی تاهیتی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نیمه نهایی جام جهانی برابر تاهیتی شکست خورد. تیمی که بیشتر بازیکنان آن دارای مشاغلی عجیب هستند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران در مرحله نیمه نهایی جام جهانی در ضربات پنالتی‌ مغلوب تاهیتی شد تا از رسیدن به فینال بازبماند.

تاهیتی که نایب قهرمان دوره گذشته جام جهانی شده بود، در این دوره نیز موفق شد ایران را از پیش‌رو بردارد و به فینال برسد. رشد این کشور در فوتبال ساحلی در سال‌های گذشته خیره کننده بوده است.

تاهیتی کشوری است که ۱۷۵ هزار نفر جمعیت دارد و بازیکنان تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی این کشور اغلب آتش‌نشان، محافظ زندان، ماهیگیر، کارمند و خدمه مخابرات در این کشور هستند.

تاهیتی در سال ۲۰۱۳ بین چهار تیم نخست قرار گرفت. دو سال بعد در سال ۲۰۱۵ به فینال فوتبال ساحلی رسید که آنجا برابر تیم میزبان یعنی پرتغال در دیداری نزدیک شکست خورد و اکنون در سال ۲۰۱۷ توانسته به فینال راه یابد.

این تیم در حالی به دیدار نهایی راه یافت که در دیگر دیدار این مرحله برزیل موفق شد ایتالیا را از پیش‌رو بردارد و بعد از ۶ سال به فینال جام جهانی فوتبال ساحلی راه یابد.

 تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایران نیز برای کسب عنوان سومی جام جهانی فوتبال ساحلی باید برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ساحلی ایتالیا قرار بگیرد که در مرحله گروهی، یک بار برابر این تیم بازی کرد و شکست خورد.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار