خانه / فناوری و اطلاعات / مدیر مایکروسافت: ویندوز فون نمرده است/ کارشناسان: گوشی ویندوزی مایکروسافت ۲۰۲۰ می‌آید

مدیر مایکروسافت: ویندوز فون نمرده است/ کارشناسان: گوشی ویندوزی مایکروسافت ۲۰۲۰ می‌آید

فناوری اطلاعات > سخت افزار – ساتیا نادلا می‌گوید ویندوز فون نمرده است و در شراکت با کمپانی‌هایی مانند اچ پی دنبال می شود. از آن سو، کارشناسان می‌گویند نسل جدید گوشی‌های ویندوزی ۲۰۲۰ می‌آید.

به گزارش خبرآنلاین، نادلا در مصاحبه با MarketPlace می‌گوید ما همچنان در بخش سخت‌افزاری ویندوز کار می‌کنیم، البته نه مانند قبل، بلکه از طریق شرکایی مانند اچ پی کار را دنبال می‌کنیم.

وی افزود اپلیکیشن های مربوط به گوشی‌های هوشمند را نیز دنبال می‌کنیم و شاهدش نیز اپلیکیشن های ساخت مایکروسافت روی آی او اس و اندروید است.

مدیر اجرایی می‌گوید: ما می‌خواهیم مانند تجربه سرفیس، محصول سخت‌افزاری را بسازیم که بازار را تکان دهد و برای این کار باید صبر کرد تا نسل جدید گوشی‌های ویندوزی بیاید.

حرف‌های مدیر مایکروسافت در حالی مطرح می‌شود که این روزها فروشگاه‌های ویندوز نیز گوشی‌های ویندوزی را از ویترین جمع کرده و به این زودی گوشی جدیدی به نام سرفیس فون که بارها شایعه آن منتشرشده، عرضه نخواهد شد.

کارشناسان می‌گویند برنامه درازمدت مایکروسافت برای ساخت انحصاری گوشی مانند خط تولید سرفیس تا ۲۰۲۰ به بازار نخواهد آمد و بنابراین باید تا آن زمان صبر کرد.

درباره ی mahnaz

Avatar of mahnaz

همچنین ببینید

ویرایش مقادیر یک سلول

ویرایش مقادیر یک سلول فهرست اصلی برای تغییر متن یک سلول کافی است آن سلول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار