خانه / اخبار / سیاسی / فرصت ها و تهدید های حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ۹۶

فرصت ها و تهدید های حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ۹۶

فرصت ها و تهدید های حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ۹۶

فرصت ها و تهدید های حضور آیت الله رئیسی در انتخابات ۹۶

مدیر مسئول هشدارنیوز در تلگرام خود نوشت ؛‌اظهر من الشمس است که شخصیتی مانند رئیسی که دارای ویژگی های منحصر به فردی چون زُهد و تقوا و خدا ترسی، ساده زیستی و دردمند طبقه محرومین بودن و نبودن اهل سیاسی کاری وزدو بند باندی و فعالیت اقتصادی ، آرزویی دست یافتنی برای مردمی است که بعد ازتجربه طلایی دوران دفاع مقدس ، هاشمی ، خاتمی ، احمدی نژاد واین ۴ سال گذشته حسن روحانی را پشت سر گذاشته و متاسفانه امروز با چنین وضعیت موجودی روبرو هستیم .

موضع گیری تحلیل گران و را ه انداختن کمپین های حمایتی وهمچنین از فضای رسانه ای ومطالبی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود ، آنطور بر می آید که امکان آمدن و حضور آیت الله رئیسی در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری دوازدهم ، تقریبا قطعی است .

حضوری که می تواند به عنوان یک فرصتی ناب در طول دوران ۳۸ ساله انقلاب در بُعد مدیریت کلان و سبک مدیریت جهادی که حلقه مفقوده مدیریتی کشوراست به حساب آید ، یا خدایی نخواسته تهدیدی به بزرگی سوختن شخصیتی مانند ایشان که غیر قابل جبران خواهد بود.

فرصت های حضور آیت الله رئیسی ؛

آیت الله سید ابراهیم رئیسی دارای ویژگی هایی نظیر، ساده زیستی وماندن بر منش وسبک زندگی آخوندی خود ، درست بر عکس تعداد زیادی از روحانیونی که بعد از انقلاب دچار تغییرات بسیار زیادی در سبک زندگی خود شدند ، می باشد و ایشان به معنای اخص ، شخصیتی از گفتمان انقلاب، وابسته به نظام، معتقد به کارآمدی دین در اداره زندگی مردم، متوجه به وضعیت مستضعفین و عالم به آرمان ها و وظایف جهانی انقلاب اسلامی است که در اغلب رئیس جمهورهای بعد از دوران دفاع مقدس این ویژگی ها مشاهده نشده است.

در حالی که تشتت آراء وعدم اجماع جریان ارزشی و اصولگرا در انتخابات ۹۲ موجب شکست این جریان شد ، پتانسیل اجماع تمامی گروه های اصولگرا در انتخابات ۹۶ حول شخصیت حجت الاسلام رئیسی ، می تواند به عنوان یک برگ برنده و پیروزی بر رقیب بدون کارنامه در انتخابات آتی مطرح باشد.

جایی که اگرایشان با اقبال گسترده مردم در انتخابات روبرو شده وسکان اجرایی کشور را به دست بگیرد ، بدون تردید با بهره بردن از شخصیت های کار امد ودارای صلاحیت اجرایی و موفق در کابینه ، می تواند به عنوان یکی از افتخارآمیز ترین دوران مدیریت اجرایی کشور بعد از دوران دفاع مقدس را رقم بزند . دولتی که می تواند متشکل از چندین گزینه مطرح ودارای برنامه در اداره امور کشوردر سطح کلان باشد .

تهدید های حضور آیت الله رئیسی ؛

ملت ایران در طول انتخابات گذشته خود در ۳۸ سال انقلاب اسلامی ، نشان داده اند که غیر قابل پیش بینی هستند و لذا علی رغم تمامی ویژگی ها وخصوصیات آیت الله رئیسی ، واز سویی تجربه بی تقوایی و جنگ قدرت برخی رقبای احتمالی که با هجمه وتخریب رقیب در نظر دارند برای خود رای گدایی کنند ، ممکن است خدایی نکرده پیروزی ایشان در انتخابات را غیر محتمل نموده واینجاست که دیگر شکست اصولگرایان در رقابت انتخاباتی مطرح نباشد و وبحث سوختن چهره ای مانند آیت الله رئیسی مطرح باشد که واقعا غیر قابل جبران است.

لذا امید است بزرگانی که در این قسم در حال تکاپو هستند ، متوجه هزینه های احتمالی این دعوت هم باشند.

 

درباره ی mahnaz

Avatar of mahnaz

همچنین ببینید

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم گویا احساس مردم در برابر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار