خانه / اخبار / سیاسی / فردا؛ نشست هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برای تهیه گزارش نهایی

فردا؛ نشست هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برای تهیه گزارش نهایی

فردا؛ نشست هیئت تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان برای تهیه گزارش نهایی

جبار کوچکی‌نژاد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: نشست این هیئت برای تهیه گزارش نهایی و نتایج این تفحص فردا برگزار می‌شود.

جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین اقدامات انجام شده در این هیئت پیرامون تعیین تکلیف صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: پیگیری‌ها برای روشن شدن تخلافات احتمالی در صندوق ذخیره فرهنگیان در هیئت تحقیق و تفحص از این صندوق ادامه دارد و این موضوع را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری می‌کنیم.

وی از برگزاری نشست اعضای هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و افزود: این نشست فردا(یکشنبه، ۲۰ فروردین) برگزار و گزارش این هیئت نیز نهایی می‌شود.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: گزارش این هیئت به زودی و پس از نشست فردا نهایی و تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان می‌شود.

به گزارش تسنیم، چندی پیش و درجلسه‌‌ای جبار کوچکی‌نژاد، اسدلله عباسی، علی ادیانی و محمد حسن‌نژاد به ترتیب به عنوان رئیس، نواب رئیس و دبیر این کمیته انتخاب شده‌اند.

جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت‌وگویی با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم، از بازگشت ۳هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان در جریان تحقیق و تفحص مجلس از عملکرد این صندوق خبر داده بود.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم گویا احساس مردم در برابر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار