خانه / اخبار / عدم پاسخگویی بانک مرکزی دردسرساز شد

عدم پاسخگویی بانک مرکزی دردسرساز شد

 کاسپین عدم پاسخگویی بانک مرکزی دردسرساز شد
جمعی از سپرده گذاران مؤسسه اعتباری کاسپین در مشهد صبح دیروز به نشانه اعتراض در مقابل فرمانداری و استانداری تجمع کرده و خواستار تعیین تکلیف وضعیت سپرده‎هایشان شدند.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،  جمعی از سپرده گذاران مؤسسه اعتباری کاسپین در مشهد که از وعده‌ و وعیدها برای حل مشکلاتشان ناامید شده‌اند، صبح امروز به نشانه اعتراض در مقابل فرمانداری و استانداری تجمع کرده وخواستار تعیین تکلیف وضعیت سپرده هایشان شدند.

قاضی حیدری معاون دادستان مشهد  در این رابطه گفت: دستگاه قضایی پیگیر تعیین تکلیف وضعیت سهامداران است اما متاسفانه بانک مرکزی همکاری با دستگاه مربوطه را ندارد و در بحث نظارت‎ها بسیار ضعیف عمل کرده است.

وی ادامه داد: این موسسات کار شبه بانکی انجام می‌دادند و عدم پاسخگویی و نظارت بانک مرکزی در این زمینه مسئله آفرین شده است.

معاون دادستان مشهد تصریح کرد: شش ماه پیش طرحی دادیم که حساب های تا ۲۰ میلیون تومان به صورت گام به گام کانورت کنند که این کار در مجموعه «بدر توس» انجام شد و نتیجه بخش بود، اما به علت عدم همکاری بانک مرکزی مردم همچنان گرفتار هستند.

وی در پایان تاکید کرد: مسئولین به دغدغه‌های مردم توجه ویژه کنند و مشکلات هموطنانی که در این بحران ناخواسته گرفتار شده اند را حل کنند.

گفتنی است؛ موسسه اعتباری کاسپین در چارچوب سیاستهای بانک مرکزی به منظور ساماندهی و تبدیل تعاونیهای اعتبار به موسسات، از تجمیع تعاونیهای اعتبار فرشتگان، امید جلین گرگان، کشاورزان مازندران، حسنات اصفهان، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، الزهرا مشهد، بدرتوس و پیوند از سال ۱۳۹۴ شکل گرفته و مشکلات تعاونیهای مورد اشاره با سهامدارانشان به آن منتقل شده است.

میزان

 

 

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار