خانه / اخبار / حوادث / سرقت طلا به بهانه کمک به مستمندان

سرقت طلا به بهانه کمک به مستمندان

سرقت طلا به بهانه کمک به مستمندان

خبرگزاری میزان- سارقی که به بهانه کمک به مستنمدان ۲۰ میلیون تومان طلاهای یک زن در اردبیل را سرقت کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

طلابه گزارش خبرنگار گروه امعه خبرگزاری میزان،برابر اعلام یكی از شهروندان به پلیس ۱۱۰ در خصوص سرقت طلاجات در شهرك بعثت اردبیل، بلافاصله اكیپ انتظامی در محل حاضر می شود.
  خانمی با مراجعه به مامور انتظامی مدعی می شود در حال طی مسیر بودم كه یكدستگاه خودرو پرشیا مشكی به رانندگی فردی حدودأ ۲۷ ساله جلویم را گرفت و اعلام کرد مقداری البسه دارم و برای كمك به نیازمند تحویل شما می دهم تا به مسجد بدهید. مرد جوان گفت می خواهم  برای همسرم طلا بخرم؛ شما طلاهای خود را به من نشان بدهید تا شكل و شماره آنها را نگاه كنم.
 بعد از نگاه كردن به طلاجات، آنها را داخل نایلون كه زیر آن پاره بوده انداخته و با لباسهای کهنه تحویلم داد. وقتی به منزل رسیدم مشاهده كردم كه طلاهایم به ارزش ۲۰ میلیون تومان نیست و توسط راننده خودرو به سرقت رفته است.
  پلیس اردبیل ضمن ارجاع موضوع به كارآگاهان آگاهی برای شناسایی و دستگیری متهم و بازگشت اموال مسروقه، به شهروندان عزیز توصیه کردهیچوقت فریب افراد غریبه ای را نخورید كه ممكن است با وانمود كردن به كمك به مستمندان، جمع كردن صندوقهای صدقات از منازل و مغازه ها (كارت شناسایی مأمور را رویت کنید)، دادن خوراكی به مغازه داران تحت عناوین نذری و … با هدف بیهوش كردن و سرقت اموال، مراجعه به در منازل و درخواست ورود به منظور استفاده از سرویس بهداشتی و … به شما مراجعه کنند.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

اعدامی بخشیده شده دوباره آدم کشت +عکس

اتاق خبر ۲۴: ۱۹ اردیبهشت امسال یکی ازمسئولان بیمارستان ضیائیان در تماس با کلانتری ابوذر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار