خانه / اخبار / زور پرسپولیس بیشتر است یا فدراسیون؟

زور پرسپولیس بیشتر است یا فدراسیون؟

 نتیجه تصویری برای زور پرسپولیس بیشتر است یا فدراسیون؟

عقد قرارداد داخلی پرسپولیس با منشا روشن می‌کند که این باشگاه برای اطلاعیه‌ای که فدراسیون فوتبال درخصوص منع جذب بازیکن خارجی توسط تیم‌های بدهکار صادر کرده، تره هم خرد نمی‌کند.
ایران ورزشی: عقد قرارداد داخلی پرسپولیس با منشا روشن می‌کند که این باشگاه برای اطلاعیه‌ای که فدراسیون فوتبال درخصوص منع جذب بازیکن خارجی توسط تیم‌های بدهکار صادر کرده، تره هم خرد نمی‌کند.
مدیران سرخ بر همان مداری که برای خود تعیین کرده‌اند پیش می‌روند. بدون شک فدراسیون فوتبال با این اقدام در حال کاستن از احتمال محرومیت‌های سخت‌تر در آینده است و نمی‌خواهد وجهه فوتبال ایران در فضای بین‌المللی تخریب شود.
اقدامی که اجرای آن باید در اولویت فدراسیون فوتبال باشد و با سفارش‌های پشت پرده‌ای و حتی زور نباید عقب‌نشینی کند. اطلاعیه‌ای که از سوی فدراسیون فوتبال صادر شد نشان می‌داد که این ارگان با وجود ضعف‌های بیشمار اجرایی و کاستی‌های فراوان در اداره فوتبال ایران که جای بحث بسیار دارد، درصدد اقدامی شایسته است اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس هیچ ابایی از عقد قرارداد با بازیکنان خارجی ندارد و می‌کوشد با دور زدن قانون همچنان به جذب بازیکنان خارجی اقدام کند.

پس از اینکه منشا به باشگاه پرسپولیس رفت و با این تیم داخلی بست انتظار می‌رفت که فدراسیون فوتبال در این خصوص موضعگیری کند اما سکوت تنها چیزی بود که از سئول شنیده شد و به نظر می‌رسد مهدی تاج بار دیگر موضع انفعال پیشه کرده و نمی‌خواهد در فوتبال ایران اقدامی ماندگار انجام دهد و شاید از هجمه‌هایی که علیه‌اش ایجاد می‌شود واهمه دارد. بدون شک فدراسیون فوتبال با این سیاستگذاری هرگز به جایگاهی نخواهد رسید و فوتبال ایران همچنان دور باطل خواهد زد و از فردا دیگر تیم‌های بدهکار هم به سراغ بازیکنان خارجی می‌روند و به اطلاعیه‌های فدراسیون فوتبال می‌خندند.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار