خانه / اخبار / سیاسی / تلاش دشمن دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات است

تلاش دشمن دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات است

تلاش دشمن دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات است

انتخابات

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند، گفت: دشمن در تلاش برای حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام «محمدمهدی افتخاری» در جلسه شورای اداری فومن که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد،‌ به فرموده امام صادق(ع) مبنی بر این‌که «هر عملی را که می‌خواهید برای خدا انجام دهید آن عمل را از آلودگی و پلیدی پاک کنید» اشاره و اظهار کرد:‌ احادیث ائمه اطهار(ع) چراغ راهی برای هدایت انسان‌ها می‌باشد.

وی به اهمیت برگزاری دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه تلاش ما به‌عنوان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید در راستای ایجاد شور و نشاط و اعتماد در جامعه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشد.

افتخاری با بیان این‌که حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند، خاطرنشان کرد: دشمن در تلاش برای حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات است. تمام توجه و تمرکز دشمنان بر روی مسائل و موضوعاتی است که اعتقادات و هویت‌های ما را ‌تشکیل می‌دهند.

وی یادآور شد: دشمن برای دلسرد کردن مردم نسبت به انتخابات تلاش می‌کند.

افتخاری بر پرهیز از روزمرگی در ادارات تأکید کرد و گفت:‌ برنامه‌ریزی دقیق، کارشناسانه،‌ شناسایی آسیب‌ها و مدیریت صحیح برای عبور از روزمرگی در ادارات و سازمان‌ها ضروری است. باید از همه ظرفیت و پتانسیل‌ها با برنامه‌ریزی مدون در راستای توسعه شهرستان بهره برد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس به تحقق برنامه ششم توسعه، بررسی قانون دائمی مجلس، قانون برنامه مجلس، بررسی کارشناسی بودجه سال ۹۶و…اشاره و تصریح کرد:‌ قانون استاندارد و انرژی‌های پاک از جمله مصوباتی که در مجلس به تصویب رسیده است.

وی حفظ اعتماد مردم نسبت به نظام را مهم دانست و خاطرنشان کرد: همه تلاش و برنامه‌ریزی عربستان، آمریکا، اسرائیل و…متزلزل و منفعل کردن فضای هسته‌ای در داخل کشور است. معرفی کردن سپاه پاسداران به‌عنوان تروریست در منطقه یکی دیگر از تلاش‌های دشمنان برای ایجاد بدگمانی‌ها است.

افتخاری با اشاره بر این‌که دشمن وضعیت کلان اقتصاد کشور را نشانه گرفته‌ است، گفت: تأکیدات مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد مقاومتی به‌واسطه اهمیت این موضوع است. متأسفانه تصویر روشنی از وضعیت کلان اقتصادی کشور نداریم که لازم است چالش‌های موجود در این خصوص مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان این‌که طبق سرشماری اخیر ۲۵درصد مردم، ساکن روستاها هستند که برای کشور مشکل‌ساز است، ادامه داد: بنا است در سال ۲۰۳۵ شمار روستائیان در جهان ۳۰ درصد باشد که این آمار اکنون در کشور ما ۲۵درصد است که خطرناک است.

افتخاری با اشاره به اهمیت تحقق تولید ملی تصریح کرد: برای تحقق تولید ملی و گرایش افراد به تولیدات داخل ارتقای کیفیت محصولات نیاز است.

وی با بیان این‌که مسأله بحران آب، بهداشت و سلامت، آموزش، فقدان آمایش سرزمین از موضوعاتی است که نیازمند توجه و ‌بررسی است، گفت:‌ آمایش سرزمین یک راه‌حل  برطرف کردن مشکل و پیشرفت است.

افتخاری خاطرنشان کرد: متأسفانه یکی از مشکلات موجود بدهی ۷۰۰هزار میلیاردی دولت است که در کمیسیون‌های تخصصی در حال بررسی است. بی‌توجهی به این موضوع خطرناک است. با چاپ اوراق تنها بر بدهی‌ها افزوده می‌شود باید راهکارهای مناسب توسط کارشناسان و متخصصین اندیشیده شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی به وجود مشکلات در بخش سرمایه‌گذاری اشاره و خاطرنشان کرد:‌ با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته فضای شهرستان از آمادگی لازم برای پذیرش سرمایه‌گذار برخوردار است. متأسفانه فومن در جدول سرمایه‌گذاری در کشور در انتها قرار دارد. نیاز است از ظرفیت‌های فومن در حوزه گردشگری بهره برد.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم

طعنه غیرمستقیم مردم به سلفی نمایندگان با موگرینی + فیلم گویا احساس مردم در برابر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار