خانه / اخبار / ترامپ از اول به فکر برکناری رئیس «اف.بی.آی» بود

ترامپ از اول به فکر برکناری رئیس «اف.بی.آی» بود

 نتیجه تصویری برای ترامپ از اول به فکر برکناری رئیس «اف.بی.آی» بود

یک سخنگوی کاخ سفید گفت، رئیس‌جمهوری آمریکا از زمان تصدی سمت خود به فکر کنار گذاشتن جیمز کومی از سمت ریاست پلیس فدرال این کشور بوده است.

خبرگزاری ایسنا: یک سخنگوی کاخ سفید گفت، رئیس‌جمهوری آمریکا از زمان تصدی سمت خود به فکر کنار گذاشتن جیمز کومی از سمت ریاست پلیس فدرال این کشور بوده است.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد؛ سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد: دونالد ترامپ از ۲۰ ژانویه که کار خود را به عنوان رئیس‌جمهور آغاز کرد، به فکر این بوده که جیمز کومی، رئیس پلیس فدرال (اف‌.بی‌.آی) را از سمت خود برکنار کند.

سندرز افزود: پس از آن که کومی اشتباهات متعددی مرتکب شد، ترامپ طی چند ماه گذشته اعتماد خود را به او از دست داد.

این سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: ترامپ از همان روز اول آغاز کار خود، گزینه کنار گذاشتن کومی را مدنظر قرار داده بود.

سندرز همچنین تصریح کرد: اسناد مهم و قابل توجهی این مسأله را آشکار کرده که کومی توانایی لازم برای ریاست اف‌.بی‌.آی را نداشته است.

در همین حال، این سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت آمریکا وزارت دادگستری این کشور را برای ادامه تحقیقات درباره ارتباط کارزارهای انتخاباتی این کشور با روسیه تشویق می‌کند.

وی اظهار کرد:‌ ما آنها را برای تکمیل این بررسی تشویق می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه را به دست آورده و دقیقا متوجه شویم که در یک سال گذشته چه اتفاقی افتاده است و هیچ مدرک قابل استنادی برای اثبات ارتباط کمپین ترامپ با روسیه وجود ندارد.

این سخنگوی کاخ سفید درباره احتمال انتصاب دادستان ویژه در این باره گفت: فکر نمی‌کنیم این مساله ضرورت داشته باشد.

از سوی دیگر، روزنامه نیویورک تایمز با استناد به برخی گزارش‌ها عنوان کرده که کومی در آخرین روزهای پیش از اخراجش، منابع مالی بیشتری از وزارت دادگستری برای ادامه بررسی‌ها درباره ارتباط کمپین ترامپ با مسکو درخواست کرده بود.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار