خانه / اخبار / به مادرم گفتم وقتی شوهرم خواب است به سراغش برو و ..

به مادرم گفتم وقتی شوهرم خواب است به سراغش برو و ..

مادرم در غیاب من وقتی شوهرم خواب بود به سراغش رفت.
پشیمان1111 به مادرم گفتم وقتی شوهرم خواب است به سراغش برو و ..

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، مادر زن عصبانی داماد خود را با ضربات چاقو کشته و جسدش را در حاشیه شهر شیراز رها کرد.

آبان ماه سال گذشته مأموران جسد مرد جوانی را در حالی که هیچ مدارکی کنار جسد وجود نداشت را در حاشیه شهر شیراز پیدا کردند. با توجه به آثار خفگی و اصابت چاقو روی دستان قربانی این فرضیه قتل این جوان قوت گرفت.

به همین خاطر جسد این مرد به عنوان مجهول الهویه به پزشکی قانونی فرستاده و تیمی از مأموران تحقیقات خود را  درخصوص مرگ این مرد آغاز کردند.

انگشت نگاری

مأموران در نخستین اقدام به سراغ پرونده های مربوط به افراد ناپدید شده رفتند اما مشخصات جسد با هیچ کدام از کسانی که طی هفته های اخیر گم شده بودند، مطابقت نداشت. از سوی دیگر معاینات اولیه پزشکی حاکی از آن بود که قربانی بر اثر خفگی و اصابت چاقو به کام مرگ رفته است. مأموران وقتی در این شاخه به بن بست رسیدند به انگشت نگاری از جسد پرداختند؛ نتیجه انگشت نگاری، هویت قربانی را فاش کرد.

مأموران در ادامه به سراغ خانواده مقتول رفتند و همسر قربانی در آن هنگام متوجه شد شوهرش به قتل رسیده و مأموران جسدش را در حاشیه شهر پیدا کردند.

همسر قربانی به ماموران گفت: من و همسرم از مدت ها قبل با هم اختلاف شدیدی داشتیم. و معمولا شوهرم بدون اینکه ما را در جریان قرار دهد از خانه بیرون می رفت و بعد از چند روز بر می گشت، به همین خاطر وقتی گم شد، نگرانش نشدیم.

با وجود اینکه همسر و دیگر اعضای خانواده قربانی اظهارات مشابهی داشتند اما کارآگاهان جنایی باردیگر به تحقیق از خانواده قربانی پرداختند تا اینکه سرانجام مادر زن مقتول کلید معمای جنایت را در اختیار تیم تحقیق قرار داد.

وی گفت: دامادم مرتب دخترم را کتک می زد و خانواده اش را اذیت می کرد. برای اینکه دخترم از دست شکنجه های او خلاص شود، نقشه کشتن وی را کشیدم. برای اجرای این نقشه زمانی که در خواب بود او را با چاقو زدم. بعد از اینکه او بیهوش شد وی را خفه کردم. بعد از اعترافات این زن، برادرشوهر وی نیز دستگیر شد.

این زن جوان نزد بازپرس درخشان نیز به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه خود از این جنایت را مسائل خانوادگی عنوان کرد. متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفتند.

رادیو سهام

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار