خانه / اخبار / امنیت و آینده کشور در گرو رعایت اخلاق انتخاباتی است

امنیت و آینده کشور در گرو رعایت اخلاق انتخاباتی است

158603.jpg

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی با بیان این‎‏که امنیت و آینده کشور در گرو رعایت اخلاق انتخاباتی است، گفت: نامزدها در دوران پیش از انتخابات نباید به تخریب یکدیگر دست بزنند.

سیدراضی نوری در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر حضور همه ‎ جانبه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود حجت را بر همه تمام کردند و تاکید داشتند که همه اقشار از هر صنف، طیف و مجموعه ‎ ای پای صندوق ‎ های رای بروند؛ چراکه حضور پای صندوق ‎ های رای، امنیت کشور را تضمین می ‎ کند و حمایت مردم از انقلاب و نظام را خواهد رساند.

وی افزود: بر این اساس، بر همگان واجب است که حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند و این می ‎ طلبد که تمام مجموعه ‎ های دوستدار انقلاب در صحنه حاضر باشند و مردم را به حضور در انتخابات ترغیب کنند تا فردی اصلح پای کار بیاید.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اهمیت انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز اشاره کرد و گفت: انتخابات شوراهای شهر و روستا از آن ‎ جا که این شوراها وظیفه خطیر حل مشکلات مردم را بر عهده دارند باید بسیار مدنظر قرار گیرد. این شوراها با همکاری نمایندگان مردم در مجلس در جهت کاهش دغدغه ‎ های مردم از جمله بیکاری، گام بر می دارند.

وی بیان کرد: در افزایش مشارکت مردم به حضور در صحنه انتخابات، همه موظف و مسوول هستند؛ در این میان، رسانه ‎ های گفتاری، شنیداری و مجازی در صورت انعکاس واقعیات و دوری از تخریب اشخاص و افراد، موجب جلب اعتماد مردم خواهند شد و آن ‎ ها را برای ورود به انتخابی سرنوشت ‎ ساز تهییج می ‎ کنند.

نوری اضافه کرد: دشمنان روی موضوع انتخابات همواره برنامه ریزیهای شیطنت ‎ آمیزی می ‎ کنند و رسانه ‎ ها در این راستا باید بسیار احتیاط کنند و با جلب اعتماد مردم کاری کنند تا مردم حضوری حداکثری از خود در انتخابات به نمایش بگذارند؛ چراکه این حضور حداکثری قطعا برنامه ریزی های شیطنت ‎ آمیز دشمن را خنثی می‌کند و مشت محکمی بر تمام یاوه گویی های افرادی مثل ترامپ خواهد بود.

وی در ادامه بر رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدهای انتخابات تاکید و خاطرنشان کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شوراها حضور خوب نامزدها را می طلبد تا به واسطه این حضور امنیت و آینده کشور تضمین ‎ شود.

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی افزود: تضمین امنیت و آینده کشور در سایه رعایت اخلاق انتخاباتی محقق خواهد شد. نامزدها نباید دست به تخریب یکدیگر بزنند و همان ‎ گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کردند، ورود نامزدها به انتخابات باید با نیت الهی و هدف خدمت به مردم باشد و خدای ناکرده نباید این حضور برای قدرت ‎ طلبی یا بر اساس وسوسه شیطانی باشد.

وی گفت: رعایت اخلاق انتخاباتی و داشتن تقوای سیاسی باید به گونه ‎ ای باشد که پیامی را با این مضمون به تمام جهان مخابره کند که رعایت اخلاق دینی و اساسی ایران الگویی برای جهانیان است و انتخابات در ایران همانند آمریکا خارج از حیطه اخلاق نیست.

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

نحوه پیکربندی تنظیمات ثبت و تمدید دامنه در WHMCS

در این بخش از مجموعه آموزش های سیستم مدیریت هاستینگ whmcs ، چگونگی پیکربندی ماژول رجیسترار های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار