سرخط خبرها
خانه / اخبار / آرزوی آنچلوتی در بایرن‌مونیخ

آرزوی آنچلوتی در بایرن‌مونیخ

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ متاسف است که در پایان فصل جاری فیلیپ لام، مدافع با سابقه و کاپیتان تیم تیمش را به خاطر بازنشستگی از دست می‌دهد.

به گزارش وانانیوز، کارلو آنچلوتی در حاشیه کنفرانس خبری بازی امروز با دارمشتات، در مورد یکسری از بازیکنانش نقطه نظر داد.وی در مورد فیلیپ لام اظهارداشت:فیلیپ یکی از حرفه‌ای‌ترین بازیکنانی است که تاکنون داشته‌ام. او الگویی کامل برای سایرین است.برای یک مربی، داشتن چنین بازیکنی موهبتی است.ایکاش من در تیمم ۲۰ فیلیپ لام می‌داشتم.آنوقت دیگر هیچ مشکلی نداشتم.

او ادامه داد:البته چنین چیزی ممکن نیست.چون او به دوران حرفه‌ای‌اش خاتمه می‌دهد.ما هم مجبوریم که تصمیم او را بپذیریم. امیدوارم یک فیلیپ لام دیگر پیدا کنیم.

آنچلوتی همچنین در مورد کینگسلی کومان و یوشوا کیمیش نیز نظرداد.

این مربی اظهارداشت:کومان را از زمان حضور در پاری‌سن‌ژرمن خوب می‌شناسم. وقتی که تازه ۱۵ ساله بود، بازی‌اش را دیدم.او کیفیت بالایی دارد. بازیکن خاصی هم هست و همیشه باید صددرصد آماده باشد تا بتواند توانایی‌اش را نمایان کند.

کارلتو افزود:خوشحالیم که بازیکنی مثل کیمیش را داریم و می‌توانیم روی حضورش حساب کنیم.بدیهی است او را در جناح راست خط دفاع محک خواهیم زد.چون بدون لام، او می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای تیم در این جناح باشد.

منبع: فارس نیوز
 
مشهد هاست

درباره ی janati

Avatar of janati

همچنین ببینید

معنازدایی همزمان از اربعین و علم

معنازدایی همزمان از اربعین و علم یادداشت دکتر سینا کلهر در روزنامه صبح نو: چه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار